REVIVAL
Jaroslav Marhan 6-strunná prstová kytara, zpěv, kapelník
Zuzana Šilhová zpěv, perkuse, klávesy
Rudolf Šebek 12-strunná doprovodná kytara, zpěv
Petr Ondráček 6-strunná sólová kytara, zpěv, perkuse
KDO JSME BRONTOSAUŘI
poslední aktualizace 06. 05. 2021 (c) 2015, Jaroslav Marhan
Tato   kapela   je   vlastně   mým   prvním   větším   hudebním   počinem,   který   jen   díky skvělým   lidem   kolem   mne   může   fungovat.   Vždy   jsem   si   přál   hrát   písničky bratrů   Nedvědů   a   jsem   rád,   že   po   dlouhých   letech   hledání   a   opakovaného sestavování   kapely,   se   konečně   našla   skvělá   parta   lidí,   se   kterou   šlape   vše,   jak má.   Na   kytaru   jsem   se   učil   sám   a   hraji   na   ní   aktivně   od   svých   20   let,   především prstovou techniku hry po vzoru Honzy Nedvěda.    
Kytarista   samouk,   který   zažil   období   koncertování   Brontosaurů.   Od   svých   17   let hraje   na   12-strunnou   kytaru   po   vzoru   Františka   Nedvěda.   V   roce   2010   založil zábavovou   kapelu   Tempo   band   a   od   roku   2012   také   člen   kapely   Berenika.   S kapelou   Brontosauři   Revival   je   od   roku   2014.   Zároveň   je   hlavním   poradcem   pro styl a celkový image kapely. 
Kytarista    samouk    hrající    od    svých    17    let.    Mezi    svými    vzory    má    Jaromíra Nohavicu,     Pavla     Dobeše,     hudební     skupinu     Kamelot     a     samozřejmě Brontosaury.    S    kapelou    Kejklíři    hráli    v    letech    1992-2002    jak    převzaté,    tak autorské   písně.   Stali   se   několikanásobnými   finalisty   Porty   a   také   Trampské Porty   v   Ústí   nad   Labem.   Souběžně   s   tím   v   letech   1999-2005   člen   vokálové kapely    O.K.    TET,    se    kterou    taktéž    postupil    do    finále    Porty.    Zazpíval    si    v obnovené   premiéře   muzikálu   Hrabě   Monte   Christo.      Studuje   zpěv,   v   Ostravě   u prof.   Wojaczkové,   v   Praze   u   prof.   Eduarda   Klezly   a   Lukáše   Jindry.   Je   členem kapely Berenika a s kapelou Brontosauři Revival je od roku 2014.
Zuzanka   je   náš   druhý,   služebně   nejstarší   člen   kapely   a   jsem   moc   rád,   že zvládla   všechny   změny   v   kapele   a   zůstala   s   námi   i   nadále.   Zpívala   dříve   než mluvila.   Na   piáno   začala   hrát   už   od   3   let.   Chodila   do   lidové   školy   umění   na klavír.    Byla    členkou    souboru    Paprsek    v    letech    1987-89,    dále    členkou pěveckého   sboru   Lyra   1993-97.   Od   roku   2003   je   členkou   Dobrovanu   a   od   roku 2014    jí    můžete    slyšet    i    v    dechovém    souboru    Dobrovanka.    S    kapelou Brontosauři Revival zpívá od roku 2011. 
Jan Raclavský akustický kontrabas, zpěv
Hráč    na    kontrabas,    kytaru,    příležitostný    zpěvák,    vodák,    tramp    a    ředitel hudebních   večerů   Saloon   v   modrém   v   Mladé   Boleslavi.   Od   roku   2004   člen blugrassové kapely Flastr. V kapele Brontosauři Revival je od roku 2017.
Jakub Švadlenka baskytara
Kuba   hraje   od   dětství.   Prošel   základním   hudebním   vzděláním   hrou   na   klavír.   V 15   letech   začal   s   výukou   na   baskytaru.   V   té   době   se   přimíchal   postupně   do několika    vznikajících    a    zanikajících    hudebních    těles.    Hrál    v    big    bandu, zábavové   kapele   nejhrubšího   zrna,   nevyhnula   se   mu   ani   klasická   hudba.   V současnosti     hraje,     kromě     Brontosaurů     Revival,     také     irský     folk     a     jazz. Momentálně   je   Kuba   náš   basák   “v   záloze”   a   tak   ho   s   námi   můžete   nadále   vídat na některých akcích, kam se nedostane Honza.