REVIVAL
Jaroslav Marhan 6-strunná prstová kytara, zpěv, kapelník
Zuzana Šilhová zpěv, perkuse, klávesy
Rudolf Šebek 12-strunná doprovodná kytara, zpěv
Petr Ondráček 6-strunná sólová kytara, zpěv, perkuse
KDO JSME BRONTOSAUŘI
poslední aktualizace: 13. 6. 2024 Jaroslav Marhan © 2011
Tato   kapela   je   vlastně   mým   prvním   větším   hudebním   počinem,   který   jen   díky skvělým   lidem   kolem   mne   může   fungovat.   Vždy   jsem   si   přál   hrát   písničky bratrů   Nedvědů   a   jsem   rád,   že   po   dlouhých   letech   hledání   a   opakovaného sestavování   kapely,   se   konečně   našla   skvělá   parta   lidí,   se   kterou   šlape   vše,   jak má.   Na   kytaru   jsem   se   učil   sám   a   hraji   na   ní   aktivně   od   svých   20   let,   především prstovou techniku hry po vzoru Honzy Nedvěda.    
Kytarista   samouk,   který   zažil   období   koncertování   Brontosaurů.   Od   svých   17   let hraje   na   12-strunnou   kytaru   po   vzoru   Františka   Nedvěda.   V   roce   2010   založil zábavovou   kapelu   Tempo   band   a   od   roku   2012   také   člen   kapely   Berenika.   S kapelou   Brontosauři   revival   je   od   roku   2014.   Zároveň   je   hlavním   poradcem   pro styl a celkový image kapely. 
Kytarista    samouk    hrající    od    svých    17    let.    Mezi    svými    vzory    má    Jaromíra Nohavicu,     Pavla     Dobeše,     hudební     skupinu     Kamelot     a     samozřejmě Brontosaury.    S    kapelou    Kejklíři    hráli    v    letech    1992-2002    jak    převzaté,    tak autorské   písně.   Stali   se   několikanásobnými   finalisty   Porty   a   také   Trampské Porty   v   Ústí   nad   Labem.   Souběžně   s   tím   v   letech   1999-2005   člen   vokálové kapely    O.K.    TET,    se    kterou    taktéž    postupil    do    finále    Porty.    Zazpíval    si    v obnovené   premiéře   muzikálu   Hrabě   Monte   Christo.      Studuje   zpěv,   v   Ostravě   u prof.   Wojaczkové,   v   Praze   u   prof.   Eduarda   Klezly   a   Lukáše   Jindry.   Je   členem kapely Berenika a s kapelou Brontosauři revival je od roku 2014.
Zuzanka   je   náš   druhý,   služebně   nejstarší   člen   kapely   a   jsem   moc   rád,   že zvládla   všechny   změny   v   kapele   a   zůstala   s   námi   i   nadále.   Zpívala   dříve   než mluvila.   Na   piáno   začala   hrát   už   od   3   let.   Chodila   do   lidové   školy   umění   na klavír.    Byla    členkou    souboru    Paprsek    v    letech    1987-89,    dále    členkou pěveckého   sboru   Lyra   1993-97.   Od   roku   2003   je   členkou   Dobrovanu   a   od   roku 2014    jí    můžete    slyšet    i    v    dechovém    souboru    Dobrovanka.    S    kapelou Brontosauři revival zpívá od roku 2011. 
Jan Raclavský akustický kontrabas, zpěv
Hráč    na    kontrabas,    kytaru,    příležitostný    zpěvák,    vodák,    tramp    a    ředitel hudebních   večerů   Saloon   v   modrém   v   Mladé   Boleslavi.   Od   roku   2004   člen blugrassové kapely Flastr. V kapele Brontosauři revival je od roku 2017.